Gazetka Rossmann - sprawdź aktualne promocje

Aktualne promocje i oferty


  • 22 września 2022
  • Mateusz

Zdjęcie: Fotografia poglądowa

Rossmann to jedna z największych i najpopularniejszych sieci drogeryjnych w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że jej punkty handlowe i sklepy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ich asortymencie znaleźć można między innymi kosmetyki, antyperspiranty, perfumy, chemię domową, artykuły higieniczne, książki czy artykuły spożywcze. Sklepy tej sieci znajdziemy na terenie niemal wszystkich stołecznych dzielnic (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ i Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz). Sporym zainteresowaniem cieszą się również jej gazetki promocyjne, w których znajdziemy aktualne przeceny i promocje.

Aktualna gazetka Rossmann

Rossmann regularnie rozpieszcza klientów promocjami i przecenami produktów. Największym zainteresowaniem wydają się cieszyć oferty promocyjne na kosmetyki, które zawsze przyciągają ogromną ilość klientów. W promocyjnych cenach możemy nabyć też artykuły pielęgnacyjne, chemię domową czy środki czystości, które przydać nam się mogą na przykład podczas porządków. Gazetkę Rossmanna znaleźć można zarówno w sklepach, jak i aplikacji mobilnej sieci sklepów i aplikacji.

 


Gazetka Rossmann PDF

Zakupy można sobie znacząco ułatwić poprzez pobranie gazetki Rossmanna do pamięci wewnętrznej naszego urządzenia (na przykład w formie wygodnego pliku PDF). Dzięki temu będziemy mieli pod ręką obecne promocje, bez konieczności bycia online. Takie rozwiązanie może zainteresować zwłaszcza osoby, które lubią planować zakupy i być na nie świetnie przygotowanym. Warto także zaopatrzyć się w aplikację mobilną Rossmanna.

Aplikacja Rossmann i Klub Rossmana

Rossman posiada także program lojalnościowy, który oparty jest na aplikacji mobilnej. Dzięki przenośnemu programowi możemy robić szybkie zakupy, płacić z poziomu aplikacji czy przeglądać najatrakcyjniejsze obecnie oferty. Aplikacja pozwala także na dołączenie do tak zwanego Klubu Rossmann. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem (sklep Google Play), jak i iOS (App Store). Korzystając regularnie z aplikacji, możemy być pewni, że skorzystamy z promocji w każdym sklepie sieci.

Sprawdź również - Gazetka Netto i Gazetka Aldi.

Dodaj komentarz

Przepisz kod

Komentarze