Dodajesz opinię o firmie Dope store


Oceń firmę:

Cena:
Jakość usługi/towaru:
Jakość obsługi:
Ogólne zadowolenie:


Podsumowanie opinii - opisz własnymi słowami:

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Pomoże przyszłym konsumentom w podjęciu trudnej decyzji zakupowej. Dzięki temu, co napiszesz ktoś kupi, bądź nie, w danym miejscu. Pamiętaj jednak, że w związku z tym, obowiązują pewne zasady, o których MUSISZ pamiętać, żeby zamieścić opinię.

1. Rozumiemy, że coś może Ci się bardzo nie podobać. Masz do tego pełne prawo. Prosimy Cię jednak o to, abyś nie używał w swoich opiniach wulgaryzmów – tworzymy portal kulturalny. Zastanów się jak wyrazić to, co czujesz, bez użycia słów niecenzuralnych.

2. Wyraziłeś swoją opinię na temat danej firmy raz – i wystarczy. Prosimy – nie spamuj. Nie używaj wielu kont do dodawania opinii. Jeśli ktoś się z Tobą zgadza – pewnie sam napisze podobną opinię.

3. Pamiętaj, żeby Twoja opinia była poprawna językowo i spójna gramatycznie. A przede wszystkim – by była w języku polskim. W innym przypadku – możesz nie zostać zrozumiany.

4. To muszą być TWOJE opinie. Nie zasłyszane, nie wystawione przez kogoś innego. Twoje, rzetelne i prawdziwe opinie. Nic więc nie ubarwiaj!

5. Nigdy nie umieszczaj w opinii swoich danych osobistych np. numeru telefonu. Nie musisz także podawać swojego imienia i nazwiska.

Każda opinia jest cenna – pamiętaj więc o dodaniu oceny, o rzetelnym komentarzu oraz, jeśli możesz, dodaj zalety i wady produktu. Bardzo dziękujemy!