Najmodniejsze zasłony w tym sezonie


  • 14 marca 2023
  • PiotrAdmin

Zdjęcie:

Chcesz odmienić swoje wnętrza kupując nowe, modne zasłony? Nie wiesz jednak, który z konkretnych modeli okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę? A może szukasz nowoczesnych inspiracji i topowych modeli zasłon, które w tym i kolejnych sezonach zdobędą jeszcze większą popularność? Sprawdź na jakie zasłony do salonu wymienić swoje aktualne modele i ciesz się wnętrzem urządzonym w zgodzie z panującymi trendami.


Zasłony - nieprzejednany przyjaciel w aranżacji wnętrz

Prawie zawsze, gdy myślimy o aranżacji wnętrz mamy przed oczami nowy komplet zasłon, który z jednej strony wprowadzi do naszego wnętrza powiew świeżości, a z drugiej stworzy we wnętrzu atmosferę intymności i rodzinnej atmosfery. Zasłony zgrane detalami i materiałem z innymi, śmiałymi dodatkami tworzą atmosferę wypoczynku i wprowadzają do wnętrza dobry nastrój. Na wybór konkretnego modelu zasłon do salonu warto zatem poświęcić nieco więcej czasu.

Jedno jest pewne. Wnętrza z nową parą zasłon prawie zawsze prezentują się niepowtarzalnie i zmysłowo, a jeśli dobierzemy je odpowiednio do konkretnego stylu to możemy mieć pewność, że pomieszczenie nabierze niebywałego charakteru, który będzie zgodny z naszymi indywidualnymi preferencjami. 

Modne zasłony do salonu? Wybór nie jest wcale taki oczywisty. W gąszczu dostępnych wariantów znajdziemy bowiem zasłony do salonu gładkie, w printy lub w geometryczne wzory. Które z tych wskazanych wariantów okażą się najbardziej pożądane w najbliższym sezonie?

Jakie zasłony kupić, by mieć pewność sięgnięcia po niezwykle nowoczesny model?

Jednym w takich wariantów będą zasłony w roślinne wzory. Motyw kwiatów i liści jako, że bliski naturze zaprezentuje się ciekawie w salonie, który został zaaranżowany w stylu boho, rustykalnym lub klasycznym. 

Esy floresy będą modne przez kolejne sezony i nic nie zapowiada tego, by mogło być inaczej. Podobną popularność zdobywają zasłony gładkie, szczególnie te utrzymane w barwach nawiązujących do tych bliskich naturze. Klasyczna szarość, brązy, beże. Wybór wydaje się być dość monotonny, ale poprzez różnego rodzaju kolory pokrewne tej palecie, dostępnych wariantów jest naprawdę sporo. Wystarczy spojrzeć tutaj, by nie mieć ku temu żadnych wątpliwości: https://alena-firany.pl/zaslony.html

Zasłony do salonu - geometryczne wzory także w modzie

A może interesują Cię zasłony nowoczesne i bardzo modne, ale wykończone w fantazyjnie układające się wzory? Takie ekskluzywne printy to nie tylko bardzo nowoczesny akcent w dekoracji wnętrz, ale również nowoczesne nawiązanie do zasłon, które mają podkreślać indywidualizm aranżacji.

Zasłony do salonu o nieprzewidywalnym wykończeniu, ubarwiają wnętrze, a przede wszystkim również sprawiają, że to staje się niemal niepowtarzalne. 
Takie zasłony do salonu warto dobierać zgodnie z panującą w nim kolorystyką, jak i stylem aranżacyjnym. Kupując komplet zasłon upewnij się, że będzie on umożliwiał Ci nie tylko atrakcyjne podkreślenie wnęki okna, ale również spełni się w roli praktycznej przesłony.


Znajdź fachowca w swojej okolicy

Wszystkie dzielnice

Wszystkie miasta


Dodaj komentarz

Przepisz kod

Komentarze