Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

DHL opinie, godziny otwarcia, kontakt. Kody rabatowe i kupony promocyjne


Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

DHL to logistyczne przedsiębiorstwo zajmujące się transportem przesyłek, które założone zostało w Niemczech. Działa także na terenie naszego kraju i jest jedną z najpopularniejszych firm kurierskich w Polsce. Za jej pośrednictwem mamy możliwość nadania i odebrania paczki i przekierowania naszej przesyłki. DHL obsługuje także klientów biznesowych. Korzystałeś lub korzystasz z usług DHL? Wyraź swoje zdanie na temat jakości obsługi i szybkości dostarczenia paczki. 

Ogólna ocena: 2.6

7 opinii Dodaj opinię

Zrobili mnie dzisiaj w jajo równo. Bardzo ważna paczka, czekałem od czwartku (mamy wtorek - sylwestra) - nagle dostałem powiadomienie, że kurier nie dostarczył, bo nie miał dostępu do osiedla. Mieszkam na otwartym osiedlu, które nie zna nawet płotu, a co dopiero jakiejś bramy czy furtki. Na infolinii powiedzieli, że musiało tak być, bo kurier tak napisał. Totalna amatorka i klient w dupie.

Wkur...ny dodał opinie o DHL dnia: 31-12-2019

gowno jakich malo, musialam jechac kilometry by odebrac paczke bo przez 3 dni mie mozna bylo znalecc kuriera

rozczarowana dodał opinie o DHL dnia: 08-07-2019

polecam, nigdy mnie nie zawiedli

deliverry dodał opinie o DHL dnia: 17-05-2019

ani tak ani nie. zobaczymy

krzyych dodał opinie o DHL dnia: 13-05-2019

A ja jestem zadowolona i nie rozumiem opinii poprzedników. Totalnie od czapy. Dostarczają wszystko szybko, sprawnie i nigdy nie miałam problemu z zamówionym kurierem. Fakt, trochę nawala infolinia, ale chyba jak w każdej większej firmie ciężko się przebić.

karinda98 dodał opinie o DHL dnia: 25-04-2019

Żeby chociaż odbierali paczki po zamówieniu kuriera...

mapokilan dodał opinie o DHL dnia: 25-04-2019

pamietam jak przed swietami czekalam na przesylke na swieta dla dziecka, myslalam ze to sklep internetowy olal sprawe, ale nie bo paczka lezala na sortowni i nigdy by nie przyszla gdyby nie ponowna wysylka innym kurierem - niesmak pozostanie nazawsze bo gdyby nie reakcja ze strony sklepu to by moje dziecko nie mialo prezentu na choinke!!!!!

mama dodał opinie o DHL dnia: 24-04-2019