Sklep z e-papierosami, grzałki, liquidy, premixy i części Warszawa


Doprecyzuj lokalizacje

Przykładowa Oferta w kategorii E-papierosy i liquidy

Data: 09 lutego 2023

Data: 08 lutego 2023

Warszawa; Praga-Północ ul. Jana Zamoyskiego 49

Data: 16 stycznia 2023

Warszawa; Bielany Wrzeciono 10

Data: 16 stycznia 2023

Warszawa; Ochota ul. Mołdawska 4

Data: 16 stycznia 2023

Warszawa; Mokotów ul. Studencka 29

Data: 16 stycznia 2023

Data: 16 stycznia 2023

Data: 16 stycznia 2023

Data: 16 stycznia 2023

Warszawa; Mokotów Wiktorska 12

Niemal wszyscy palacze zdają sobie sprawę z negatywnego wpływu palenia na ich zdrowie i codzienne funkcjonowanie. Spora część z nich decyduje się na walkę z nałogiem - inni próbują ograniczyć palenie papierosów lub przynajmniej znaleźć nieco zdrowszą alternatywę. W tym ostatnim przypadku często sięgają oni po e-papierosy, które stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. W Warszawie pojawiło się mnóstwo punktów i sklepów, w których możemy kupić zarówno same urządzenia, jak i części do nich czy liquidy. Wyjątkiem nie są tutaj Bemowo, Wola i Bielany - na wymienionych warszawskich dzielnicach bez trudu znajdziemy bowiem wymienione produkty. 

Grzałki, liquidy, premixy i części do e-papierosów Warszawa

Na początku zdać sobie sprawę z tego, czym tak naprawdę jest e-papieros. Jest to przedmiot stworzony najczęściej z tworzyw sztucznych z elementami metalowymi - swoim wyglądem przypomina on papierosa lub długopis. Wśród części e-papierosa znajdziemy chociażby ustnik, pojemnik na płyn, grzałkę czy różnego rodzaju filtry. To właśnie do takiego urządzenia wlewane są liquidy - płyny, na które składają się gliceryna, nikotyna w płynie i środki zapachowo-smakowe. Oferta tego rodzaju produktów jest naprawdę szeroka i sporo z nich znajdziemy chociażby na terenie wspomnianych wyżej dzielnic. 

W sklepach i punktach sprzedaży możemy nabyć zarówno gotowe olejki i liquidy, jak i premixy, które sami możemy mieszać i rozcieńczać nikotynową bazą. pamiętać należy o ograniczeniach sprzedaży i uzależniających właściwościach nikotyny. Tego rodzaju produkty dostępne są jedynie dla osób pełnoletnich. W doborze odpowiednich akcesoriów i produktów pomóc nam mogą sprzedawcy. Sporo tego rodzaju punktów handlowych można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach w galerii czy sklepach internetowych. 

Inne kategorie

Wszystkie dzielnice

Wszystkie miasta