Geodeta i usługi geodezyjne, mierzenie działek Warszawa


Doprecyzuj lokalizacje

Przykładowa Oferta w kategorii Geodeta

Data: 09 lutego 2023

Kategoria: Geodeta

Data: 08 lutego 2023

Kategoria: Geodeta

Data: 04 lutego 2023

Kategoria: Geodeta

Warszawa; Włochy ul. Zapustna 32

Data: 04 lutego 2023

Kategoria: Geodeta

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Geodeta

Warszawa; Ursus Edwarda Habicha 12

Kategoria: Geodeta

WARSZAWA; Praga-Południe IGAŃSKA 19

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Geodeta

WARSZAWA; Białołęka WIELKIEGO DĘBU 25D

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Geodeta

Data: 28 stycznia 2023

Kategoria: Geodeta

Warszawa; Wola ul. Deotymy 19/21

Raz na jakiś czas skorzystać musimy z usług specjalisty, który wykona dla nas określone usługi. Fachowców w niemal każdej dziedzinie bez trudu znaleźć możemy w Warszawie, która jest świetnym rynkiem dla tego rodzaju usługodawców. Nie inaczej jest w przypadku geodetów, z których usług skorzystać możemy także w zachodniej części aglomeracji warszawskiej. Jakiego rodzaju usługi świadczą i ile to kosztuje?

Zakres usług geodety Warszawa

Do najważniejszych zadań geodety należy przede wszystkim pomiar ziemi (zarówno wielko, jak i małoobszarowy). Specjaliści wyznaczają punkty graniczne i wznawiają znaki graniczne - przy ich pomocy można także ustalić przebieg działek ewidencyjnych. Geodeta pomoże także przy inwentaryzacji obiektów budowlanych i stworzy odpowiednią dokumentację w postaci map - wyznaczy także sieć uzbrojenia terenu i wytyczy wszystkie niezbędne do budowy pomiary. Sporo tego rodzaju fachowców znajdziecie chociażby w naszym katalogu firm. 

Specjalistyczne usługi i wiedza są domeną usługodawców, z których usług raz na jakiś czas korzysta niemal każdy z nas. Zaliczyć do nich można chociażby geodetów, których nie brakuje także w zachodniej części aglomeracji warszawskiej. Rynek działek i nieruchomości jest tutaj wyjątkowo dynamiczny - nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się także usługi geodezyjne.

Usługi geodezyjne

Do głównych zadań geodety należy przede wszystkim pomiar ziemi (wielkoobszarowy i małoobszarowy). Specjalista pomoże nam w wyznaczeniu punktów granicznych i ustaleniem przebiegu działek referencyjnych. W zakresie usług geodetów jest także wytyczenie budynku lub sieci uzbrojenia terenu czy geodezyjna inwentaryzacja obiektów budowlanych. Jak kształtują się ceny tego rodzaju usług? Wiele zależy tak naprawdę od samego geodety lub firmy, którą reprezentuje - szczegóły warto więc ustalać osobiście. 

Inne kategorie

Wszystkie dzielnice

Wszystkie miasta