Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

DPD Polska opinie, godziny otwarcia, kontakt. Kody rabatowe i kupony promocyjne


Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

DPD Polska to przedsiębiorstwo logistyczne i spedycyjne, które działa na terenie Polski od roku 1991 (wcześniej jako Masterlink Express). Firma świadczy usługi kurierskie – bardzo często to za jej pośrednictwem otrzymujemy zamówiony towar. DPD działa także na skalę międzynarodową. Strona internetowa firmy pozwala na wycenę przesyłki, nadanie online, zlokalizowanie paczki i znalezienie najbliższego punktu DPD. Jeśli miałeś okazję skorzystać z usług tej firmy – podziel się swoim zdaniem na jej temat.

Ogólna ocena: 3.8

5 opinii Dodaj opinię

Kiedyś napisałbym same pozytywy, kiedy przez parę lat jeździł kierowca z Ukrainy. Poważnie. Super facet, zawsze zadzwonił, dało się parę godzin przełożyć, gdzieś na mieście umówić, podjechać osobiście nawet gdzieś na jego trasę. Dzisiaj - sylwester - poczułem się totalnie olany. Dostałem powiadomienie, że umówiono inny termin dostarczenia. Palant wpisał sobie taki status, bo nie wyrobił się pewnie z paczkami, a chlać się chciało - wiadomo zabawa, Nowy Rok itd. Sukinkoty zasrane - bardzo ważna przesyłka, a oni mają wszystko w dupie.

Zły dodał opinie o DPD Polska dnia: 31-12-2019

Bardzo fajna firma kurierska, serio. Czasem ceny ich dostawy w niektórych miejscach trochę zawyżone, ale poza tym okej

JadziA dodał opinie o DPD Polska dnia: 25-04-2019

Miałem z nimi mały problem, ale całe szczęście rozwiązało się to na korzyść dla mnie. W sumie najlepszy z przewoźników - co do innych, postanowię się wstrzymać.

Julios dodał opinie o DPD Polska dnia: 25-04-2019

jest okej - polecam

karinkaht dodał opinie o DPD Polska dnia: 25-04-2019

A ja jestem mega zadowolona z ich usług! Zawsze w umówionych godzinach, nigdy nie miałam problemu umówić się z kurierem na wcześniejszy albo późniejszy przyjazd. Ceny kurierów są spoko. I uwielbiam, że zawsze dostaję imię i telefon kuriera - znacznie to wszystko ułatwia.

Patrycja dodał opinie o DPD Polska dnia: 25-04-2019