Wyszukaj opinie o innych firmach lub produktach

Multimedia opinie, godziny otwarcia, kontakt. Kody rabatowe i kupony promocyjne


Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

Multimedia to polskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w dostarczaniu usług multimedialnych i internetowych. Spółka powstała w roku 1991. Obecnie w ofercie firmy Multimedia znajdują się: telewizja (podzielona na pakiety kanałów), internet stacjonarny i mobilny, usługi telefoniczne (zarówno stacjonarne, jak i komórkowe). Korzystałeś z usług tej firmy? Podziel się swoimi spostrzeżeniami i dodaj opinię. 

Ogólna ocena: 4.3

6 opinii Dodaj opinię

Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta! Technicy - mistrzostwo!

rudy102 dodał opinie o Multimedia dnia: 17-05-2019

cena super! światłowód jest! czego tu więcej wymagać!

ohhkarol dodał opinie o Multimedia dnia: 17-05-2019

Korzystam tylko u babci, sam też jej załatwiłem usługi tej firmy. Jestem zadowolony z produktu ale w przypadku jakichkolwiek problemów spędzić trzeba na infolinii pół dnia.

wnusio dodał opinie o Multimedia dnia: 15-05-2019

Internet do bani!

specodwszystkiego dodał opinie o Multimedia dnia: 25-04-2019

Z telewizji kablowej jestem bardzo zadowolona, natomiast internet to niestety porażka. Często się zacina, nie łączy, zamula.

Mamoń dodał opinie o Multimedia dnia: 25-04-2019

Ceny są super, serio. Ale to, co czasami się dzieje z Internetem... Nie z kablówką bo to jest okej. Ale Internet... MASAKRA. Ostatnio o 2 przestał działać. Myślałam, że może jakaś awaria. Może coś tam kombinują, zmieniają. Wchodzę na stronę (korzystając z danych komórkowych) i nie ma tam ani słowa. Później zdarzyło się to w różnych godzinach jeszcze kilkakrotnie. Także Internet... Raczej nie.

Patrycja dodał opinie o Multimedia dnia: 24-04-2019