Apteka całodobowa 24h Warszawa


MAREK KĘSKA MARCUS

Data: 22 marca 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Praga-Południe ul. Lipska 15A

Valeriia Domushchei

Data: 08 marca 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Bemowo ul. Obrońców Tobruku 36

Olena Danylevska

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Ursynów ul. Przy Bażantarni 8D

JOANNA MIODUSZEWSKA "M i M"

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Śródmieście pl.Mirowski 1

SKLEP OSIEDLOWY ALICJA OGRODNICZUK

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Mokotów Orzycka 6

JACEK DĄBROWSKI SKLEP "ELA"

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Ursynów ROSOŁA przy TELIGI ,

IWONA ROMANIUK

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

IGUANA EWA ZYLAK

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Śródmieście Krakowskie Przedmieście 3

Konopie Tu i Teraz Tomasz Jagiełło

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Bemowo Pirenejska 8

AGNIESZKA WIESZCZYK

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Apteka całodobowa 24h

Warszawa; Praga-Południe Biskupia 48

Apteka całodobowa 24h Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Dbanie o zdrowie to jeden z podstawowych obowiązków każdego z nas. Utrzymanie prawidłowej kondycji naszego organizmu nie zawsze jest jednak łatwe i wówczas kierujemy się do specjalistów, którzy pomagają nam w doborze odpowiednich preparatów, antybiotyków, suplementów czy lekarstw. Z receptą czy wytycznymi udajemy się wówczas do apteki, w której nabyć możemy niezbędne produkty. Wiele aptek funkcjonuje chociażby na terenie Warszawy. W ich asortymencie znajdziemy zarówno lekarstwa i antybiotyki na receptę, produkty ziołowe, jak i zwykłe leki antybólowe czy preparaty wzmacniające odporność. Znajdziemy tam również różnego rodzaju kremy czy kosmetyki naturalne.Kiedy warto udać się do aptek i jakiego rodzaju asortymentem one dysponują?

Apteka całodobowa w Warszawie

W szerokim asortymencie aptek znaleźć można między innymi: leki i suplementy diety, witaminy i minerały w różnych formach,  artykuły kosmetyczne i kosmetyki, artykuły higieniczne, testy ciążowe, środki antykoncepcyjne czy opatrunki i środki odkażające. W aptekach znajdziemy także wykwalifikowany personel w osobach farmaceutów, którzy pomogą nam z wyborem odpowiedniego preparatu (zwłaszcza w przypadku produktów, na które nie trzeba mieć recepty). Podpowiedzą nam oni także, jak dawkować konkretny specyfik i kiedy należy go zażywać. W określonych przypadkach możemy także zamówić lek, preparat czy chociażby maść - wówczas zostanie ona dostarczona do apteki specjalnie dla nas. Ważną rolę odgrywają także apteki całodobowe, w których możemy zrobić niezbędne zakupy bez względu na porę dnia i nocy. Warto także wspomnieć o aptekach online, które pozwalają nam na zamawianie swoich produktów z dostawą pod wskazany adres. 

Przychodnie zdrowia, a także apteki, to jedne z najważniejszych punktów w każdym mieście. To bowiem placówki, które chronią zdrowie, a także życie ludzi. To tutaj szukamy pomocy, kiedy coś nas boli, gdy coś nam dolega. To właśnie tutaj otrzymujemy niezbędne rady, recepty, a w aptece możemy je zrealizować. To miejsce, gdzie znajdziecie najważniejsze punkty usługowe i opieki medycznej - zarówno apteki 24h, jak i przychodnie i szpitale.

Apteki i przychodnie w Warszawie

W asortymencie aptek znajdziemy chociażby antybiotyki, środki higieniczne, preparaty na receptę czy leki przeciwbólowe. Pamiętać należy także o możliwości zrealizowania recepty w dowolnej tego rodzaju placówce na terenie wyżej wymienionych miejscowości.

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Inne kategorie

Inne miasta i miejscowości w okolicy Warszawy

Błonie
Brwinów
Ciechanów
Garwolin
Gostynin
Grodzisk Mazowiecki
Grójec
Jabłonna
Józefów
Kobyłka
Konstancin Jeziorna
Kozienice
Legionowo
Łomianki
Łosice
Maków Mazowiecki
Marki
Mińsk Mazowiecki
Mława
Nowy Dwór Mazowiecki
Ostrołęka
Ostrów Mazowiecka
Otwock
Ożarów Mazowiecki
Piaseczno
Piastów
Płock
Płońsk
Pruszków
Przasnysz
Pułtusk
Radom
Radzymin
Raszyn
Siedlce
Sierpc
Sochaczew
Sokołów Podlaski
Stare Babice
Sulejówek
Szydłowiec
Węgrów
Wołomin
Wyszków
Ząbki
Zielonka
Żuromin
Żyrardów