Pomoc drogowa, holowanie i laweta Warszawa


Doprecyzuj lokalizacje

Przykładowa Oferta w kategorii Pomoc drogowa

Data: 09 lutego 2023

Kategoria: Pomoc drogowa

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Pomoc drogowa

Kategoria: Pomoc drogowa

Warszawa; Ursus ul. Walerego Sławka 3/5

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Pomoc drogowa

Warszawa; Bemowo ul. Karabeli 4

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Pomoc drogowa

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Pomoc drogowa

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Pomoc drogowa

Warszawa; Rembertów Przedświt 9

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Pomoc drogowa

Warszawa; Bielany Renesansowa 7

Kategoria: Pomoc drogowa

Warszawa; Wesoła Urocza 50

Wielu z nas codziennie używa do przemieszcza się samochodów - auta są dzisiaj niemal podstawowym środkiem transportu i widać to chociażby po zatłoczonych ulicach Warszawy i całej stołecznej aglomeracji. Złośliwość rzeczy martwych i awaryjność samochodowych podzespołów sprawiają jednak, że autom zdarzają się awarie i to w najmniej spodziewanym momencie (na przykład na środku drogi lub podczas długiej trasy). Nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się usługi szeroko rozumianej pomocy drogowej, która może nas uratować nawet z poważnych tarapatów. Tego rodzaju usług nie brakuje też na terenie aglomeracji warszawskiej. Jakie usługi oferują i kiedy warto skorzystać z ich pomocy? Gdzie znajdziemy numery do pomocy drogowej na terenie Warszawy i okolic?

Laweta, holowanie, zmiana opon Warszawa

W zakresie usług firm zajmujących się pomocą drogową znajdziemy przede wszystkim wsparcie podczas awarii, które da się naprawić od ręki. Zdarza się jednak, że nasze pojazdy ulegają poważnym uszkodzeniom, wypadkom czy stłuczkom, przy których potrzebujemy szybkiej i fachowej pomocy. Wówczas możemy skorzystać z holowania, dzięki któremu przetransportujemy nasz samochód w bezpieczne miejsce. Inną formą transportu uszkodzonego pojazdu jest laweta, która pozwala nam na przemieszczenie unieruchomionego auta. Warto także pamiętać o zmianie kół i opon - to właśnie ich uszkodzenia należą bowiem do najczęstszych awarii na naszych drogach - pracownicy pomocy drogowej mogą pomóc nam w zmianie koła i dbaniu o jego prawidłowe ciśnienie czy kondycję. Wszystkie wymienione wyżej usługi mają w swoim wachlarzu także warszawskie firmy - warto więc mieć pod ręką numery telefonu, które pozwalają nam na szybkie skontaktowanie się z nimi. 

Spora część z nas posiada auta i na co dzień przemieszcza się właśnie za ich pomocą. Zdarza się jednak, że ulegają one awariom, stłuczkom czy wypadkom, które uniemożliwiają dalszą jazdę. Wówczas z pomocą przyjść mogą firmy, które zajmują się takim wsparciem profesjonalnie. Na szczęście nie brakuje ich także na terenie aglomeracji warszawskiej/

Holowanie, laweta i zmiana koła w Warszawie

Nasze samochody czasem psują się w najmniej spodziewanym momencie i musimy prosić o pomoc innych uczestników ruchu lub firmy, które tego rodzaju wsparciem zajmują się profesjonalnie. Najczęściej ich usługi dotyczą holowania czy przewiezienia konkretnego auta na lawecie. Ceny takich usług i ich zakres mogą różnić się w zależności od firmy - sprawdzić to możecie za pośrednictwem naszego działu z lokalnymi firmami. 

Inne kategorie

Wszystkie dzielnice

Wszystkie miasta