Kręgle i bilard

Doprecyzuj lokalizacje

Przykładowa Oferta w kategorii Kręgle i bilard

Data: 03 października 2022

Kategoria: Kręgle i bilard

Kręgielnia, kręgle, bilard Warszawa

Macie plany na weekend? A co powiedzielibyście na to, żeby wybrać się na kręgle z grupką znajomych? Albo zabrać ich na bilard? Albo pograć wspólnie w minigolfa? Niezależnie od tego, która opcja pasuje wam najbardziej - tutaj znajdziecie wszystkie miejsca, gdzie zagracie w bilarda, piłkarzyki, kręgle czy inne gry grupowe. Zobaczcie, gdzie wynająć tor na kręgielnie, zarezerwować pole minigolfowe czy stół do bilarda. Kręgielnie, bilard i minigolf Warszawa Bemowo i okolice.

Kręgle Warszawa, Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ i Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Warszawa to miasto, w którym zabawić się można na tysiące sposobów. Wyjątkiem nie są tutaj różnorodne gry barowe i rozrywki w stylu bilarda, kręgli czy darta. Na terenie miasta znajdziemy sporo lokali, które umożliwiają nam tego typu rozrywkę - nie brakuje ich także na Bemowie, Woli czy Bielanach. Znajdziemy tam zarówno knajpy i restauracje, które jako dodatek proponują wymienione wyżej gry, jak i lokale, które specjalizują się właśnie w nich. Warto więc zabrać znajomych i oddać się przyjacielskiej rywalizacji w jednym z nich.

Potrzebujecie odpoczynku po ciężkim tygodniu? Nie ma nic lepszego niż wybranie się do kręgielni albo na bilard. Ile takich miejsc jest w Starych Babicach i okolicach? Zobaczcie, jakie miejsca znajdują się w Starych Babicach, Ożarowie Mazowieckim i na Bemowie. Wybierzcie najlepsze miejsca, gdzie możecie wybrać się ze znajomymi, pograć w bilard, kręgle czy minigolfa.

Dart, bilard, kręgle Stare Babice, Ożarów Mazowiecki

Popularne gry barowe i rozrywki w lokalach nie należą do rzadkości i wyjątkiem nie jest tutaj zachodnia część aglomeracji warszawskiej. W okolicach Starych Babic, Ożarowa Mazowieckiego czy Izabelina znajdziemy bowiem sporo lokalów, które pozwalają na zagranie w lotki, bilard czy kręgle. Często znajdziemy w nich także różnorodne transmisje sportowe, a element rywalizacji sprawia, że jest to idealne miejsce na zrelaksowanie się w gronie znajomych i przyjaciół. 

Inne kategorie

Wszystkie dzielnice

Wszystkie miasta