Wycena wartości domu i mieszkania, wycena nieruchomości Warszawa


Doprecyzuj lokalizacje

Przykładowa Oferta w kategorii Wycena nieruchomości

Data: 09 lutego 2023

Data: 02 lutego 2023

Warszawa; Mokotów ul. Grupy AK "Krybar" 7b

Data: 02 lutego 2023

WARSZAWA; Praga-Południe PRZEWORSKA 7

Data: 02 lutego 2023

Warszawa; Białołęka ul. Wiklinowa 13B

Data: 16 stycznia 2023

Warszawa; Mokotów ul. Powsińska 40

Data: 16 stycznia 2023

Warszawa; Włochy ul. Obywatelska 11

Data: 16 stycznia 2023

Data: 16 stycznia 2023

Warszawa; Praga-Północ Markowska 22

Każda nieruchomość ma swoją wartość, która nie zawsze jest łatwa do określenia lub znana. Wówczas warto skorzystać z pomocy specjalisty, który określi realną i rynkową wartość domu, mieszkania czy działki (z zabudowaniami klub niezabudowanej). Na cenę składa się wiele czynników - nic więc dziwnego, że jej oszacowanie lepiej powierzyć specjaliście - zwłaszcza, że opinia rzeczoznawcy może być niezwykle znacząca w określonych przypadkach. Na szczęście wielu tego rodzaju fachowców znajdziemy w Warszawie i jej okolicach. 

Wycena wartości domu i mieszkania Warszawa

Z szerokiego zakresu usług rzeczoznawców skorzystać mogą między innymi mieszkańcy Warszawy - wyjątkiem nie są tutaj dzielnice takie jak Bemowo, Wola czy Bielany. Dlaczego ich usługi cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem? Wszystko przez polskie prawo, które mówi, że wycena nieruchomości czy szacunkowy operat muszą być sporządzone przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego (muszą mieć one formę poświadczonego dokumentu). Kiedy należy skorzystać z usług rzeczoznawcy?

Z usług rzeczoznawcy należy skorzystać na przykład podczas sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Jest też tak w przypadku kredytów hipotecznych, w których nieruchomość ma być zabezpieczeniem spłaty. Wycena rzeczoznawcy ma także wpływ na wysokość podatku od nieruchomości czy wysokość odszkodowania w przypadku wywłaszczenia. Od wartości mieszkania zależy też chociażby wysokość czynszu najmu. Rzeczoznawca może pomóc także przy podziale spadku po osobie zmarłej. Ile kosztują usługi rzeczoznawcy? Wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju zlecenia i jego zakresu. Indywidualną cenę warto więc ustalać bezpośrednio ze specjalistą lub konkretną firmą. 

Inne kategorie

Wszystkie dzielnice

Wszystkie miasta