Henna, koloryzacja brwi i rzęs henną, tatuaże z henny Warszawa


Przykładowa Oferta w kategorii Henna brwi i rzęs

Data: 13 czerwca 2024

Kategoria: Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Dbanie o swój zewnętrzny wygląd leży w naturze człowieka. Nic więc dziwnego, że od tysięcy lat używamy środków, które mają podkreślić nasza urodę. Jednym z nich jest henna, która używana jest od kilku tysięcy lat. Jest to naturalny barwnik, który uzyskuje się z ugotowanych i sproszkowanych pędów rośliny tropikalnej - lawsonii bezbronnej. W niektórych kręgach kulturowych używana jest to rytualnych ozdób ciała, które mają związek na przykład z zaślubinami. W Europie stosowana jest głównie do podkreślania i uwydatnienia brwi i rzęs. 

Koloryzacja i tatuaże z henny Warszawa

W samej Warszawie znajdziemy dziesiątki salonów kosmetycznych i specjalistów, którzy pomogą nam w podkreśleniu brwi i rzęs za pomocą henny. Warto dodać także, że aplikowanie henny jest niezwykle proste - w niektórych przypadkach jestesmy więc w stanie zrobić to samodzielnie. Henna wykorzystywana jest także do fryzur - podkreśla naturalny kolor włosów i nadaje mu zdrowego wyglądu. Okazuje się także, że to nie wszystkie zalety stosowania henny, które mogą przekonać niezdecydowanych.

Henna wpływa także na włosy - są grubsze, gładsze, zdrowsze i bardziej odporne na promieniowanie UV czy łupież. Środek z tropikalnej rośliny bogaty jest również między innymi w magnez, wapń, cynk, żelazo czy witaminy A i D. Ciekawym pomysłem mogą być takie tatuaże z henny, które utrzymują się nawet do kilku tygodni - może być to więc ciekawa alternatywa dla innych ozdób ciała (na przykład podczas urlopu czy podróży). Jak wyglądają ceny w Warszawie za tego rodzaju usługi? Różnice w cennikach i zakresach usług są spore - warto więc samodzielnie przekonać się o nich w wybranych salonach. 

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Inne kategorie