Groomer, psi fryzjer, pielęgnacja sierści zwierząt Warszawa


FORPET - Beata Furtak

Data: 06 marca 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Białołęka Myśliborska 72c

Vonzco Maciej Węzka

Data: 02 marca 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Śródmieście ul. Twarda 18

IGA JUŹWIN Buddha tattoo

Data: 22 lutego 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Praga-Południe Ostrobramska C

GRZYBOWA PRACOWNIA ALEKSANDRA MARCINIAK

Data: 16 lutego 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Ursynów ul. Indiry Gandhi 15

PSILUZ EWELINA OLEKSIAK

Data: 04 lutego 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Białołęka Brzozowy Zagajnik 39

ADRIANA DRZEWIŃSKA Consulting

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Ursynów Aleja Komisji Edukacji Narodowej 105

"BARBER PET" BOHDANA SHUPLAT

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Śródmieście ul. GRZYBOWSKA 6B

IN PROGRESS DAGMARA WIŚNIEWSKA

Data: 02 lutego 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Ursus ul. Zagłoby 35

KRÓLAK KRZYSZTOF STEEL WILL-TATTOO FACTORY

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Ochota al. Aleje Jerozolimskie 99

Lewe Tattoo Paulina Lewicka

Data: 16 stycznia 2023

Kategoria: Psi fryzjer groomer

Warszawa; Bemowo ul. Sucharskiego 8

Psi fryzjer groomer Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Pies to według wielu najlepszy przyjaciel człowieka. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na adopcję lub zakup czworonoga. Tego rodzaju decyzja wiąże się jednak także z wieloma obowiązkami, o których musimy pamiętać - należą do nich chociażby właściwe żywienie czy pielęgnacja. Dużo uwagi poświęcić należy chociażby sierści naszego psa, która wymaga regularnego mycia i strzyżenia. Te ostatnie powierzyć możemy na szczęście specjalistom, których nie brakuje w Warszawie i okolicach.

Strzyżenie psów i skracanie sierści Warszawa

Codzienna pielęgnacja psa to szereg obowiązków, z których powinien właściwie wywiązywać się każdy właściciel czworonoga. Zacząć należy z pewnością od właściwych warunków i pełnowartościowego pożywienia, które zapewnić należy naszemu pupilowi. Warto także zadbać o jego sierść, której pielęgnacja może znacząco wpłynąć na zdrowie naszego psa. W pierwszej kolejności warto zakupić specjalne szampony i odżywki, które utrzymają sierść czworonoga w należytej kondycji. W niektórych przypadkach warto rozważyć także wizytę u psiego fryzjera, który dokona strzyżenia - tego z kolei w większości przypadków nie jesteśmy w stanie zrealizować samodzielnie. 

Udanie się z psem do fryzjera to w niektórych przypadkach niemal obowiązek - w przypadku niektórych ras zbyt długa sierść może bowiem zmniejszać widoczność lub powodować problemy w poruszaniu się. Regularne wizyty w psim salonie urody pozwalają także na zachowanie zdrowego wyglądu sierści i jej odpowiedniej kondycji. Ceny i zakres usług psich fryzjerów mogą się jednak różnić, warto więc uzgodnić je jeszcze przed wizytą. 

Wiele osób uważa, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka - nic więc dziwnego, że czworonogi to jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych w naszym kraju. Posiadanie zwierzaka to jednak także liczne obowiązki, o których powinien pamiętać każdy właściciel. Zaliczyć do nich należy chociażby właściwe odżywianie, spacery, szczepienia czy pielęgnację naszego czworonoga. Nie wszystkie zabiegi jesteśmy jednak w stanie przeprowadzić samodzielnie - wówczas z pomocą przychodzą nam specjaliści i psie salony urody.

Groomer i pielęgnacja psiej sierści

Szeroko rozumiana pielęgnacja psa obejmuje nie tylko odpowiednie odżywianie i dbanie o aktywność fizyczną, ale także dbanie o wygląd naszego psa i jego samopoczucie. Nic więc dziwnego, że ogromne zainteresowanie budzą chociażby preparaty i akcesoria, które pozwalają na wygodną i skuteczną pielęgnację sierści naszego czworonoga. W sklepach znajdziemy na przykład szampony, odżywki i preparaty, które zachowają sierść w odpowiedniej kondycji. W niektórych przypadkach warto również rozważyć wizytę w psim salonie piękności. 

W przypadku niektórych ras psów strzyżenie sierści jest koniecznością - zbyt długie włosie utrudnia im bowiem przemieszczanie się i może zasłaniać im oczy czy pyszczek. W takich przypadkach niezbędne są regularne wizyty u psiego fryzjera, który zarówno dokona niezbędnych zabiegów, jak i udzieli niezbędnych rad ułatwiających samodzielną pielęgnację naszego podopiecznego. 

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Inne kategorie

Inne miasta i miejscowości w okolicy Warszawy

Błonie
Brwinów
Ciechanów
Garwolin
Gostynin
Grodzisk Mazowiecki
Grójec
Jabłonna
Józefów
Kobyłka
Konstancin Jeziorna
Kozienice
Legionowo
Łomianki
Łosice
Maków Mazowiecki
Marki
Mińsk Mazowiecki
Mława
Nowy Dwór Mazowiecki
Ostrołęka
Ostrów Mazowiecka
Otwock
Ożarów Mazowiecki
Piaseczno
Piastów
Płock
Płońsk
Pruszków
Przasnysz
Pułtusk
Radom
Radzymin
Raszyn
Siedlce
Sierpc
Sochaczew
Sokołów Podlaski
Stare Babice
Sulejówek
Szydłowiec
Węgrów
Wołomin
Wyszków
Ząbki
Zielonka
Żuromin
Żyrardów