Powłoka ceramiczna do auta i lakierowanie auta Warszawa


Przykładowa Oferta w kategorii Powłoka ceramiczna

Data: 13 czerwca 2024

Kategoria: Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Zakup nowego auta i pielęgnacja pojazdu to dla wielu kierowców temat rzeka. Prawie każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę z konieczności o dbanie o zarówno jego wizualny stan, jak i sprawność techniczną. Jednym z podstawowych elementów samochodowej higieny jest lakier, który dziś nie jest już tak trwały jak przed laty. Ma to związek z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, które zakazują używania lakierów, w składzie których znajduje się chociażby ołów. Okazuje się jednak, że możemy zastosować inne techniki modyfikacji lakieru, które zwiększają jego twardość, wydłużają trwałość i potrafią nadać mu zupełnie nowego charakteru. Jednym  takich rozwiązań jest powłoka ceramiczna. 

Lakierowanie auta i pokrywanie powłoką ceramiczną Warszawa

Pielęgnacja lakieru potrafi być dzisiaj wyjątkowo trudna - dzisiejsze powłoki są nieco mniej trwałe i mniej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne czy zarysowania. Są jednak na to sposoby, które wykorzystują ciągle rozwijającą się nanotechnologię. W tym wypadku mowa o powłoce ceramicznej na lakier, która doskonale sprawdzi się w niemal każdym przypadku. Z możliwości nałożenia tego rodzaju powłoki skorzystać mogą także mieszkańcy Warszawy, w której nie brakuje specjalistów od ceramicznej powłoki na lakier naszego auta. Dlaczego warto skorzystać z takiej modyfikacji? 

Jak właściwie działa powłoka ceramiczna? Po nałożeniu na auto wiąże się ona z lakierem i sprawia, że staje się on twardszy - dzięki temu jest o wiele bardziej odporny na zarysowania, obcierki czy inne uszkodzenia mechaniczne. Dużo łatwiejsze staje się też dbanie o codzienną higienę naszego auta - brud schodzi z niego o wiele łatwiej. Ceramiczna powłoka zabezpiecza także przed korozją - warto pamiętać jednak, że nie jest to idealne remedium na wszystkie nasze problemy. Ceramiczna powłoka auta to także zupełnie nowy (żywy i bardziej szklisty) odcień lakieru naszego samochodu. Grubość takiego wzmocnienia jest niezauważalna ludzkim okiem - sięga bowiem maksymalnie kilku mikronów. 

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga północ i Praga południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice

Inne kategorie